İfrit

Doğu masal ve efsanelerinde, kötü ve korkunç cin. Masalların ifriti gibi birdenbire içimde korkunç bir çehre canlandı. H. C. Yalçın. Öfkeli, ortalığı birbirine katan kimse.

Responsive image
YAZAR
Ersin Bayra
DOSYA BOYUTU
4,32 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786055225001

PDF formatında İfrit. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan İfrit kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


"Artık hayatta en zevk aldığı şey kendisini üzmeyen konularda üzülen insanları görmekti. Bundan büyük bir haz alıyordu.Onların ağlamaları, yakarışları... Kendi hiçbir acı hissetmezken onlar yırtınıyordu. Bu gerçekten de büyük bir zevkti.İçinde bir cani, bir psikopat mı yatıyordu, yoksa ürkütülmüş saldırgan bir zavallı mı? Bilemiyordu...Her gün, her an şu cümleyi tekrar ediyordu:Kendi kendime kurdum..."Taşralı, basit bir hayat süren genç bir kızın hayallerini süsleyen zenginlik ve ihtişamlı hayata özlemiyle başlayan kitap, bizi öylesi bir karmaşaya götürüyor ki... Hayatın delhizlerinde kahramanlarla birlikte kaybolurken, nefes kesen bir gerilim ve polisiyenin de içine giriyoruz.Sayfa Sayısı: 256Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Kerasus 


Ifrit, also spelled as efreet, efrite, ifreet, afreet, afrite and afrit (Arabic: ʻIfrīt: عفريت, pl ʻAfārīt: عفاريت) are supernatural creatures in some Middle Eastern stories.