Sardunyaların Gazabı

9.26 TL. Merhaba. Ben Ünver. Bu kitabın yazarı. Romandakiler mi? Tanıştırayım. Arda. Yanındaki beyfendi Semih. Diğeri de Takaşi. Efe'nim. Bu beyler kitabımızın kahramanları. Üç sıradan genç.

Responsive image
YAZAR
Ünver Alibey
DOSYA BOYUTU
2,81 MB
YAYIN TARIHI
2008
DIL
Türkçe
ISBN
9789944485906

Sardunyaların Gazabı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ünver Alibey. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ünver Alibey'den Sardunyaların Gazabı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Merhaba. Ben Ünver. Bu kitabın yazarı. Romandakiler mi? Tanıştırayım. Arda. Yanındaki beyfendi Semih.Diğeri de Takaşi.Efe'nim. Bu beyler kitabımızın kahramanları.Üç sıradan genç. İstanbul'dalar. Mevsim yaz. Hava sıcak. Çok sıcak. Çok... Ufff, düşününce bile sıcaklıyorum.Neydi o öyle? Neyse.Bizim arkadaşlar DVD seyrediyorlar, spora gidiyorlar falan.Sonra, bir gün bir amcayla tanışıyorlar. Adı Doktor Leonid Porikovski. Yok, Porikokoski. Üfff, dilim dönmedi gene. Şeydi, şey, Poritkovski. Evet. Mi? Ya da onun gibi bir şey. Neyse. Bizimkiler bu amcaylapek sıkı fıkı oluyorlar.Bazı şeylerin farkında değiller yalnız. Doktor sürekli takip ediliyor. Nereye giderse. Veee bir gün de kaçırılıyor.Veee felaketler de böyle başlıyor. Felaketler!Felaketler diyorum. Anlamadınız galiba? Şehrin geleceği söz konusu burada. Hatta ülkenin! Hatta dünyanın!Şey. Biraz abartmış olabilirim. Ama bayağı ciddi bi' durum söz konusu. Neyse. Daha fazla konuşmayacağım. Alın okuyun.Pişman olmayacaksınız. Harbi.Sayfa Sayısı: 215Baskı Yılı: 2008Dili: TürkçeYayınevi: Artemis Yayınları 


7.22 TL. ARTEMİS YAYINLARI , Sardunyaların Gazabı Yeşil Tehlike için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz.