Ötedünya 1 - Kahramansız Topraklar

Ötedünya 1 - Kahramansız Topraklar yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Ötedünya 1 - Kahramansız Topraklar kitabına benzeyen kitaplar.

Responsive image
YAZAR
Brandon Mull
DOSYA BOYUTU
4,29 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786053435815

PDF formatında Ötedünya 1 - Kahramansız Topraklar. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Ötedünya 1 - Kahramansız Topraklar kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Bu kelimeleri okuyarak, zorba efendimi tahtından indirmenin tek yolu olan anahtar sözcük'ü bir araya getirmeye gönüllü oldun. Atik davran. Artık sahip olduğun bilgi, tez zamanda idam edilmen içinseni hedef gösteriyor. İlk hece 'a'. "Brandon Mull kelimelerle bir büyücü gibi oynuyor. Ötedünya'da yıllardır okuduğum en orijinal fantastik âlemlerden birini yaratmış." -Rick Riordan, Percy Jackson & Olimposlular serisinin yazarı-Jason Walker hayatının önceden kestirilebilir olmasından sıkılmıştır. Ta ki hayvanat bahçesindeki hipopotam havuzundan, tuhaf ve tehlikelerle dolu bir dünyaya geçene kadar… Lyrian, Jason'ın o güne dek gördüğü hiçbir yere benzememektedir. Halk, kötü kalpli bir büyücü olan İmparator Maldor'un korkusuyla yaşamaktadır. Bir zamanlar ona karşı gelmiş kahramanlar artık ya yenilmiş ya da satın alınmış, geriye sadece kuşku ve korkunun hüküm sürdüğü topraklar kalmıştır.Eve dönüş yolunu arayan Jason kendisi gibi, dünyadan gizemli bir şekilde Lyrian'a çekilmiş Rachel'la karşılaşır. İkili, Maldor'u yok edebilecek sihirli bir sözcüğü aramaya koyulur çünkü evlerine dönme şansları, kahramansız bu dünyayı kurtarmalarına bağlıdır… (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 560Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


29.55 TL. İkili, Maldor'u yok edebilecek sihirli bir sözcüğü aramaya koyulur çünkü evlerine dönme şansları, kahramansız bu dünyayı kurtarmalarına bağlıdır.