Selahaddin Eyyübi'nin Gölgesinde

75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 info@atlaskirtasiye.com.

Responsive image
YAZAR
Thorvald Steen
DOSYA BOYUTU
3,81 MB
YAYIN TARIHI
2011
DIL
Türkçe
ISBN
9786053751519

PDF formatında Selahaddin Eyyübi'nin Gölgesinde. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Selahaddin Eyyübi'nin Gölgesinde kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Tozkoparan'ın yazarından, bilgelik ve cesaretle dolu yeni bir tarihi roman: Selahaddin'in Gölgesinde "…Selahaddin yirmi yaşına kadar zamanının çoğunu cirit oynayarak, Kur'an ve şiir çalışarak geçirdi…1169 yılında Mısır'ın mutlak hakimi haline geldi. 1171'de Sünni ve Şii Müslümanları birleştirdi… Frenkleri Kudüs'te kalmaya ve daha önce sürülen Yahudileri geri dönmeye davet ettiği söyleniyor. Çılgının biri mi, bilmiyoruz… Selahaddin'in okuma-yazma bilmediğini öne süren Papa Hazretleri yanılmaktadır. Kendisinin birçok dilde okuyup yazabildiği tecrübelerimizle sabittir…" Şövalye James Sheringham, William Davenport ve Toronlu Kont Henry tarafından Kral Richard'a sunulan rapordan.Sayfa Sayısı: 232Baskı Yılı: 2011Dili: TürkçeYayınevi: İthaki Yayınları 


Thorvald Steen - Selahaddin Eyyübi'nin Gölgesinde kitabını uygun fiyat, hızlı ve ücretsiz kargo hizmeti ile Nezih'ten hemen satın alın!