Öğretmeni Kim Öptü?

"Kara mizah" öyküler zincirinden oluşan bir anlatı, "Öğretmeni Kim Öptü." Kitabın ilk baskısı büyük ilgi gördü, kimi gazetelerde okurlara, "Tatil Kitabı" olarak salık verildi.

Responsive image
YAZAR
Dursun Akçam
DOSYA BOYUTU
7,81 MB
YAYIN TARIHI
none
DIL
Türkçe
ISBN
9789755090726

Bir Öğretmeni Kim Öptü? kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Öğretmeni Kim Öptü? kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Dursun Akçam tarafından yazılmıştır.


"Kara mizah" öyküler zincirinden oluşan bir alıntı, "Öğretmeni Kim Öptü." Zorba yönetimlerin baskısından kaçmış ayrı uluslardan, ayrı kültürlerden ve ayrı yaşlardan tiplerin oluşturduğu yeni bir "Hababam Sınıfı" ile tanışacaksınız, ayrı renkte, ayrı boyutta. Kitabın ilk baskısı büyük ilgi gördü, kimi gazetelerde okurlara, "Tatil Kitabı" olarak salık verildi. Ayrıca yapıtta yer alan, "Generaller Birleşin" adlı öykü Fransızca'ya çevrilerek Paris'te yayımlanan "Sürgün Edebiyatı'na örnek öyküler antolojisinde yer aldı. Bu gülmeceler demetini Dursur Akçam'ın kaleminden severek okuyacaksınız.Sayfa Sayısı: 162Dili: TürkçeYayınevi: Arkadaş Yayıncılık 


ÖĞRETMENİ KİM ÖPTÜ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. DURSUN AKÇAM kitapları ve ARKADAŞ YAYINLARI baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 5 milyon kitap NadirKitap.com'da.